درباره حسين پاکدل  
 
 
 
 
 
شنبه 27 آذر 1389
موضوع: روزنوشت
● نشست خبری و مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس تئاتر


نشست خبری «حضرت والا»
نشست خبری نمایش «حضرت والا» روز یکشنبه بیست و هشتم آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، نشست خبری نمایش «حضرت والا» به کارگردانی حسین پاکدل، ساعت 14 روز یکشنبه بیست و هشتم آذرماه، با حضور عوامل نمایش، در تالار استاد امیرخانی خانه¬ هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
اجرای نمایش «حضرت والا» که از دوم آذرماه آغاز شده، هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت 20/15 در تماشاخانه شماره یک ایرانشهر ادامه دارد. بازیگران این نمایش مهدی سلطانی، عاطفه رضوی، مهدی پاکدل، داریوش موفق و... هستند.


خبر برگزاری مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس نمایش "حضرت‌والا" را در سایت عکاسی و یا در ادامه بخوانید.

هیات اجرایی مسابقه عکس نمایش حضرت والا و هیات مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر، علاقه‌مندان و عکاسان شرکت کننده در مسابقه عکس تئاتر حضرت والا را به شرکت در مراسم معرفی برگزیدگان و اهداء جوایز که سه شنبه سی ام آذر 89 از ساعت 15 الی 17 در سالن بتهوون خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود دعوت کرد. در این مراسم که با حضور عوامل اجرایی، بازیگران و کارگردان نمایش و میهمانانی از جامعه نمایش و عکاسی کشور برگزار می‌شود، نتایج داوری مسابقه اعلام و جوایز نفرات برگزیده اهداء می‌شود.
به شش نفر در بخش عکس‌های تئاتر و سه نفر در بخش عکاسی از حاشیه برنامه جوایزی تعلق خواهد گرفت و از بیست شرکت کننده دیگر با هدایایی تقدیر می‌شود. در این برنامه بخشی از عکس‌های ارسالی در دو بخش به نمایش درخواهد آمد و پس از پایان مراسم، نمایشگاهی از 40 عکس برتر، دو بخش مسابقه، در کافه گالری تماشاخانه ایرانشهر افتتاح خواهد شد.

ضمناً به اطلاع می‌رساند نمایش "حضرت‌والا" از فردا، یکشنبه 28 آذر اجرای خود را از ساعت 20/15 در سالن شماره یک تماشاخانه ایرانشهر از سر خواهد گرفت.